Yağlı Saçlar İçin En İyi Şampuan Hangisi?

| berna tarafından paylaşıldı.


24 Şubat 2019, Pazar, 17:43 | 0 kez görüntülendi.Yağlı saçlar için doğru şampuanı bulmanın kolay olduğunu söylemek, genellikle bunu başarmaktan daha kolaydır. Saçları hem parlak tutmak hem de doğal yağları korumak için doğru ürünü seçmek önemlidir. Saçları yağlı olanlar, yağ ve kiri kafa derisinden uzaklaştıracak ekstra kuvvetli şampuanlara ihtiyaç duyduklarını düşünseler de, bu tarz şampuanlar bazen işleri daha da kötüleştirebilir. Mükemmel formülü seçme konusunda tavsiyeler için, saç uzmanlarının yağlı saçlar için en iyi şampuan önerilerini araştırdık. Yazımızın devamında, uzmanların önerisi olan şampuanları bulabilirsiniz... 
Kerastase Specifique Bain Divalent Shampoo Kerastase'ın bu şampuanı, yağlı saç kökü ve kuru uçlara sahip olanlar için dengelenmiş bir şampuan. Bu sayede, uçları beslerken, kafa derisini arındırıyor. İçindeki gliserin saç derisini arındırmak için sebum üretimini düzenlerken, içerdiği B6 vitamini de saç tellerini besler. 

Rene Furterer Curbicia Lightness Regulating Shampoo Bu şampuan, aşırı yağlı olan kafa derisini derinlemesine temizlemek için tasarlandı. Saçlarınızı her daim temiz ve taze hissetmeniz için, tercihinizi bu üründen yana kullanabilirsiniz. 

DevaCurl Low-Poo Original Mild Lather Cleanser İnce ve yağlı saçlara sahipseniz, bu şampuan, sülfat içermeyen yapısı ile oldukça kalitelidir. İçerisinde Hindistan cevizi de var. İçerdiği özler ile kafa derisindeki aşırı yağın giderilmesini sağlıyor ve durulanması da oldukça kolay. 

Living Proof Full Shampoo Yağlı saç ve saç derisinden şikayet edenler için harika bir seçenek. Saçtaki kalıntıları gidermek ve saçları kir ve yağdan daha uzun süre uzak tutmak için yardımcı olur. 

Bumble and Bumble Thickening Shampoo Yağlı saçlara sahip olanlar için etkili bir şampuan daha. Saç tellerini kalınlaştırmak ve saça hacim kazandırmayı vaat eden bu şampuan, saçlarınızı bazen kuru hissetmenize neden olsa da, yağlı saçlara sahip olanlar için dengeleyici bir üründür. 

Neutrogena T/Gel Theraputic Shampoo Extra Strength Neutrogena'nın en iyi ürünlerinden biri. Bu şampuan, saç kremi ve saç şekillendirici ürünlerden kalanları arındırmada oldukça başarılıdır. Ayrıca her saç tipinin kullanımına uygundur. Yağlı saçlarınız varsa ve ona hacim kazandırmayı hedefliyorsanız, bu şampuan çok iyi bir seçim olacak.

Görüşler 0

    Görüşlerinizi yazmak üye olmalı ya da giriş yapmalısınız |Giriş yapÜye ol