dikkat! (T.E.B.) banka kartınız kopyalanmışsa..

'Bilirdişi görüşleri (Hukuk Uzmanlarına sorun)' forumunda Pepiliii tarafından Şub 11, 2017 tarihinde açılan konu

1. Pepiliii

Pepiliii Sağlam üye

Merhabalar.

Çok kisa bir zaman önce maaş kartımdan benim bilgim dışında 800 tl kadar param çekildi.fakat bu parayi 3 ayri günde ve parca parca cekmişler. Bununla ilgili bana ilk 2 çekimde herhangi bir mesaj yada banka tarafindan bilgi verilmedi. 3. Cekimde ise paramin cekildigine dair bilgi mesaji geldi. Yani para cekilirken değil cekilip is isten gectikten sonra bilgilendirme mesaji geldi. Bununla ilgili aksam gec saatte oldugundan dolayi bankayla telefon ile görüsüp kartimin iptalini istedim. Ertesi gunde bankaya bununla ilgili dilekce yazip verdim. Fakat bankadaki calisanlara bu mevzuyla cok gelen olmus demekki o kadar rahat ve o kadar ilgisiz davrandilar. Buda bankadaki paralarimizin güvensiz oldugunu bana bir kez daha gostermis oldu. Bankanin konuyla ilgili bana tek soyledigi sey ''bu dilekceyi doldurun kartiniz kopyalanmış OLABİLİR????? ne demek olabilir bu kadar mı guvensizsiniz??
    ŞAYET HAKLIYSANIZ 90 is gunu icinde paraniz geri ödenecektir'' banka horevlisinden duydugunuz cevaba bakin şayet Hakliysaniz..Bu para 800 tl degil 8000 TL, 80000 TL olsaydı peki????

Benim başima geldi baskasinin basina gelmesin.. konuyla ilgili avukata gitsem avukat ücreti 800üde gecer.. benim icin suanki 800 tl degil bu olayin tekrarlanmasi ve baskalarininda cani yanmamasi..

Sizde konuyla ilgili bilgilerinizi bizimle paylasirmisiniz.. boyle durumlarda ne yapmaliyiz?

Bu Sayfayı Paylaş