Yönetim Duyurusu Mart ayının hediye kazananları

'Üyelere Duyurular' forumunda admin tarafından Nis 1, 2017 tarihinde açılan konu

1. admin

admin Amele Site Yetkilisi

Evet hanımlar, Mart ayı boyunca soru ve cevap üretip, platformumuzu bilgi ocağına çeviren tüm hanımlara teşekkür ederiz.
    Aşağıdaki liste ise bu bahsettiğimiz değerli hanımlar arasında en çok çalışan 10 üyemizdir.
    Hediyeleriniz en geç nisan 7 de paketlenip yola çıkmış olacak ve en geç 3 gün içinde kapınıza varacak. Bu listedeki hanımlar özel mesaj yoluyla admin kullanıcısına yani bana kargo adreslerini ve iletişim numaralarını göndrirlerse seviniriz.

Nisan Ayının liderlerinin hediyelerini de bu süre zarfında açıklamış olacağız. Takipte kalın.

Bilgi ve aydınlanma dolu forumlar dileriz. :cool:

BD Yönetimi.

Kazandığınız Hediyeleri görmek için tıklayınız

Ayın il 10 üyesi listesi sağ tarafta mevcuttur ama buradan tıklayarak da olaşabilirsiniz.

MonaRoza bunu beğendi.
  2. MonaRoza

MonaRoza Sağlam üye

Ay cok cok sevindim acaba ne kazandim,:) süpersiniz ..hem öğreniyorum hem hediye kazaniyorum :D

Aslı bunu beğendi.
  3. Havin

Havin Sağlam üye

Aaa hediyede mi kazaniyoruz:)bilmiyodum ben sadece bilgi alisverisinde bulunabilecegim güzel bi platform saniyordum ne kazandim acaba bende merak ettim:)))

Aslı bunu beğendi.
  4. admin

admin Amele Site Yetkilisi

5. Aslı

Aslı Sağlam üye

Çok sevindim 8 olmuşum hem bilgilenip hem ev hanımlığından terfi ettiyimi hissedip hemde hediye kazandım cok güzel teşekkürler bilir dişi

6. Maya

Maya Sağlam üye

Teşekkürler admin...

Bu Sayfayı Paylaş