in , ,

2017 Kadın Yaz Giyim Trendleri

2017 Yaz aylarında önceki senelerdekinden farklı olmayacak pek çok şey var. Deniz, kum, güneş, bronz ten, hafif kıyafetler.. Ancak moda bunlardan biri değil. Eğer siz de modayı takip ediyor ve görünüşünüzü önemsiyorsanız gardrobunuzu yeni trendlere uydurmak için birkaç değişiklik yapmalısınız.

2017 Kadın Yaz Giyim Trendleri

Ancak bu gardrobunuzda önceki yazdan kalan her şeyi atacağınız anlamına gelmiyor. Kimilerini revize ederek yeni trendlere uygun hale getirebilirsiniz.

Renklerle başlayalım. Bu yaz birbrinden canlı renkleri bir arada kullanmaya hazır olun. Bunlardan en gözde olanlar ise sarı ve turuncu olacak gibi görünüyor. Kat kat, rengarenk yazlık elbiselere dolabınızda yer açmayı unutmayın.

İkinci olarak şimdiden trend haline gelen çiçek işlemeler bu yaz moda olacak. Kot, kumaş, saten ya da pantolon, tişört farketmeksizin her yerde görebileceğiniz çiçek desenleri minimal olabileceği gibi daha karmaşık desenler de görebilirsiniz.

Bunların yanında bu yıl asker konseptli ceketler, şortlar ya da tişörtler.. kısaca asker konseptli her şey trend olacak gibi görünüyor. Genişleyen omuz detayları da kadınların bu sert görünümünü destekleyecek türden tasarlanmış. Ancak gündüz görünümü güçlendirin kadın modası şık akşamları da atlamamış.Gece kıyafetlerinde yoğunlukla pul, payet detaylara rastlayacağımız ışıltılı elbiseler moda olacak. Ayrıca gündüz ya da gece farketmeksizin büstiyerler bu yaz trendlere hakim olacak.

Sonuç olarak dolabınızda geçen yazdan kalan hemen her şeyi bu yaz için değiştirerek değerlendirebileceğinizi unutmayın. Tişörtleriniz büstiyer, pantolonlarınız şort, babanınızın eski askerlik ceketleri trend olmaya hazır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ciltte Oluşan Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?