in ,

Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır?

Zorunlu olarak veya fark edemeden genellikle fazla oturmak, bel bölgesinde oluşan yağlanmanın en önemli nedenidir. Bel ve göbek çevresindeki yağlanmanın gitmesi de belirli bir kilo yerleşme zamanın tamamlanmasının ardından zorlaşır bu neden ile kilo verirken vücut kilo kaybetse de göbek ve bel çevresi istenilen düzlüğe sahip olamayabilir. Kilo verebilmek için öncelik ile tüketilen kalori miktarından fazla kalori harcamak gerekir. Bir kişi kilo vermeye başladığında önce yüz bölgesinde kilo kaybı görülür, ardından ise göbek ve bel çevresinde ve en son olarak da bacak ve iç bacak bölgelerinde göz ile görülür kilo kaybı oluşur. Ancak kilo kaybı ile istenilen kiloya ulaşılsa bile bazen istenilen vücut bölgelerinde tam şekil düzelmesi meydana gelmez. Bunun içinde o bölgeye özel egzersiz ya da diyet yapılması gerekir.

Düz Karın Diyeti Programı Nasıl yapılır?

Düz bir karına sahip olmak için yapılacak olan diyet için öncelik ile program yapılmalıdır. Düz karın diyeti programı bir hafta, dört gün ya da iki gün olarak uygulamacısı olacak kişiler tarafından karar verilecek olan zaman diliminde uygulanır. Düz karın diyetini, diğer diyetlerden ayıran temelini oluşturan şey bu düz karın diyetinin uygulamasında kullanılan ve tüketilmesi gereken özel bir sıvı karışımıdır. Düz karın diyeti sıvı karışımı sayesinde, kullanıcısının asit ve baz denge seviyelerini ve vücudun metabolizmasını düzenleyerek bel ve karın bölgelerinde zayıflamaya yardımcı olur.

Düz Karın Diyeti Sıvı Karışımı Nasıl Hazırlanır?

Düz karın diyeti sıvısı; 2 litre su üzerine önceden demlenmiş 1 çay bardağı yeşil çay, 1 tane doğranmış salatalık – limon – elma ve 6 sap nane karışımını bir gece dolapta bekleterek ertesi gün tüketiniz.

Comments

Leave a Reply
  1. Belirli bölgelerde incelme için bişey yemek veya içmek ne kadar etkili bilmiyorum…o bölgeler için egzersiz daha işe yarar diye düşünüyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

Comments

comments

Kist Ağrısı Nasıl Geçer?

WhatsApp'la ilgili

WhatsApp’la ilgili Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları