Yaz Kombinlerinizi Sonbahara Uyarlayın

günlük-giyim-sonbahar-kombinleri-2015-16.jpg
Yaz aylarında severek giydiğiniz şort, elbise ya da bluzlarınıza henüz doyamadıysanız ve sonbahar aylarına uyarlamak istiyorsanız size fikir...
Etiketler:
 1. makaleci
  Yaz aylarında severek giydiğiniz şort, elbise ya da bluzlarınıza henüz doyamadıysanız ve sonbahar aylarına uyarlamak istiyorsanız size fikir önerilerimiz var. Bu öneriler sayesinde daha giymeye fırsat bulamadığınız yaz kombinlerinizin tadını çıkarırken sonbaharda kendi tarzınızı yaratarak dikkat çekeceksiniz.

  Hırka ve Kazaklar

  Yazlık bluzlarınızın ve tişörtlerinizin üstüne giyeceğiniz salaş hırka ve kazakları onları sonbahar kombinine çevirmek için harika bir araç olacaktır. Bunun için hırka ve ya kazağınızı bluzlarınızın üstüne giyebileceğiniz gibi bu sonbaharın yükselen trendi olan omuza bağlama akımına da ayak uydurabilirsiniz.

  Kazak ve ya hırka ile tamamladığınız yazlık bluzlarınızı şort ya da etek ile kombinleyebilirsiniz.

  File Çoraplar

  File çoraplar hala trendlerde yerini korurken yazlık etek ve şortlarınızı file çoraplar ile birlikte giyerek tarzı yakalayabilirsiniz. Bunun için file çorapların yanı sıra severek kullanabileceğiniz ve kendi çizginizi yaratmanızı sağlayacak pek çok farklı çorap seneği de mevcut.

  Çorap ile tamamladığınız şortlarınızı salaş bluz ve ya kazaklarla kombinleyebilirsiniz.

  Elbiseler

  Yazlık elbiselerin rahat ve çekici havasını sonbahar aylarında da korumak istiyorsanız üzülmeyin, bunun için de harika tavsiyeleriniz var. Elbiselerinizi çorap ve ceket ile tamamlayarak klasik bir sonbahar şıklığı yakayabilirsiniz.

  Ceketler

  Sonbahar stilinin ayrılmaz parçası deri, ceket ya da süet fark etmeksizin ceketlerdir. Sevdiğiniz ceketi tarzınızı tamamlayacak şekilde bluz ya da tişörtleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Üstelik ceket tercihinizi uzun modellerden yana tutarak sonbahar görünümünü desteklemeyi de tercih edebilirsiniz.

  Botlar

  Sonbahar aylarının en gözde parçaları başta deri olmak üzere her çeşit boş ve çizmeler. Bu parçaları file çoraplarla tamamladığınız şort ve eteklerle kombinlemek sizi gerçek bir tarz sahibi yapmaya yeter de artar bile. İsterseniz bu görünümünüzü belinize bağladığınız bir gömlek ve kısa deri ceket ile tamamlayabilirsiniz.

  Çantalar

  Yazlık hasır çantalarınıza doyamadıysanız ve sonbahar kombininizde hasır çantalarınıza yer vermek istiyorsanız hasır çantalarınızı çiçekli bluzların deri ceket ve botlarla buluştuğu aykırı kombinlerle tamamlayabilirsiniz. Bu tarz doğru kullanıldığında gerçek bir fark yaratacaktır.
  Makale Puanı:
  5/5,

  Share This Article