Acemi anneler için bebek bakım uygulaması

'Çocuk Yetiştirme' forumunda Mercimek tarafından Tem 8, 2017 tarihinde açılan konu

1. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

Kizlar benim yakinda bebegim olacak. Tamam etrafımda bir sürü insan da olacak da ben bilimsel , işte şu haftada şunu yapabilir gibi, bebeğin gelişimi, hastalıklara karşı ilk yardımı vs gibi her konuda doğruluğu net bir uygulama arıyorum. Tavsiye ettiginiz bir uygulama var mi?

2. Maya

Maya Sağlam üye

Etrafda ne kadar tecrübelide olsa aslında birebir muhatap sen oluyorsun...doğru düşünmüşsün böyle bir uygulama varsa güzel olurdu....bende bi sıkıntıyla karşılaştığımda netten yararlanıyorum...

3. Pepiliii

Pepiliii Sağlam üye

Benim bildigim bir site var.. ne sorunun sıkıntın varsa bir kac dk icinde mutlaka destek alabiliyorsun..oda tabikide bilirdişi :) burdan ayrilma mercimekciim biz deneyimli anneler olarak bildiklerimizi paylasmak adina burdayiz. Tabikide senin istedigin gibi hersey net olan bir site olsa guzel olurdu fakat her cocuk farkli gelisiyor. Birinin cocuguna iyi gelen senin cocuguna iyi gelmeyebiliyor tabi bazen.. o yuzden en guzeli kendinin ve cocugunun doktoruyla iyi bir iletisimde olmak ;)

Mercimek bunu beğendi.
  4. Havin

Havin Sağlam üye

Ay ay gelisimini anlatan bi sürü sayfa var internette hepsinde de hemen hemen ayni bilgi mevcut
    Ve pepilii de bilirdisi platformu hakkinda çok hakli burdanda bizlere herseyi sorabilirsin elimizden geldigince deneyimlerimizi seninle seve seve paylaşırız.ve küçük bi tavsiye etrafında dediğin gibi bi cok kisi bi cok yönlendirme de bulunacak sunu ye cocuga söyle yap böyle yap diye bence herkesi dinle ama kendi bildi gini arastirip ogrendigini uygula gerekirse doktorunuza sorun en saglikli en iyi olani inan anne olunca sen anlıyo sen biliyosun
    Ve inşallah saglikla mutlulukla bi an önce bebegini kucagina alırsın

Mercimek bunu beğendi.
  5. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

Tesekkurler... hani diyoruz ya kafasını su ayda kaldırır, bu ayda dönebilir... böyle basit aktiviteleri yapma zamanıni gösteren, hamilelik uygulamalari gibu bir uygulama arastiriyorum. Evet bilirdisiye soracagim zaten :)

6. Yeşil

Yeşil Editör

Baykuş Bibi diye bir uygulama var. Hangi ay neleri yapabilir, dönemine göre masal ve ninniler, aşılar aktiviteler. Ben cok begendim tavsiye ederimm. IMG_20170716_055008.png

7. Havin

Havin Sağlam üye

tskler güzel faydali bi programa benziyo

Yeşil bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş