Danla biliç in kameramanı Sinan neden artık yok?

'Maksat muhabbet olsun' forumunda Harikabiriyim tarafından Ağu 8, 2017 tarihinde açılan konu

1. Harikabiriyim

Harikabiriyim Sağlam üye

Danla biliçin videolarını en başından beri Sinan adında yüzünü hiç görmediğimiz biri çekiyordu.son videosunda ise Sinan yerinde Kemal diye biri vardı.sinana ne oldu biliyor musunuz çok merak ediyorum???

2. Semra

Semra Aktif Üye

Danla biliç'in egosuna ters gidecek bir şeyler yapmış olmalı ya da tatile çıkmıştır. Birinci ihtimal daha yüksek. :)
    Çok sabretmiş bile diyebiliriz.

3. cansu

cansu Sağlam üye

Tatlıcı yüzünden diye okudum :p

4. sinan kovulmamış kendisi ayrılmış.ancak o taraf sinanın başka markalarla çalışmasını istemediği için bir karalama kampanyası başlatmış.bizde çalışmıyorsa kimseyle çalışmasın düşüncesi tamamen.danla tivitır hesabından sinanın bir kızla instagram üzerinden olan mesajlarını ifşa etti 15 dakika sonra kaldırdı.zaten mesajlarda ima edilmeye çalışılan taciz tarzında bi şey de yok.sinan da onları mahkemeye vermiş.ben böyle duydum kızlar tabii doğruluğu tartışılır :)

5. Sevimli

Sevimli Editör

Bu muhtemelen sinana yanık. Sinan da yüz vermeyip başka kızlarla takılınca ipler gerilip kopmuştur. Oha! bildiğin dedikodusal tespit yaptım. o_O

Bu Sayfayı Paylaş