Göbek Yağlarını Eritmek İçin Beslenme Şekli

'Güncel diyet haberleri' forumunda kadin tarafından Nis 21, 2017 tarihinde açılan konu

 1. kadin

  kadin Bilirdişi Makaleci

  kadin Yeni bir yazı yayınladı

  Göbek Yağlarını Eritmek İçin Beslenme Şekli
  [​IMG]


  Kadın, erkek herkesin en büyük problemlerinin başında gelen göbeklerdeki aşırı yağdır. Zayıf olan kişilerde bile görünen göbek yağları kötü görüntü yaratır. Vücudun en fazla yağ topladığı alanlardan olan göbek bölgesinde zayıflama ve yağları atma en zor olanıdır. Vücudun direnci ile en çok karşılaşılan bu bölge için bölgesel zayıflama için uygulanan özel diyetlere başvurulmalı. Bölgesel erime için kullanılan diyetler sayesinde kısa sürede en inatçı yağların olduğu göbek bölgesinde yağlardan kurtulup incelme görülür.
  Bölgesel Zayıflama İçin Uygulanacak Diyet


  Özellikle karın yağlarındaki, biriken yağın temel nedeni aşırı şeker ve yağdır. Zeytin yağ vb. doğal yağlar dışında hazır olan ürünlerdeki trans yağlardan kesinlik uzak durulmalı. Kola vb. içeceklerin içindeki şekerler, yağı arttırır. Bölgesel zayıflama için bunlardan uzak durmak gerekiyor. Diyeti yapacak kişinin protein ağırlıklı beslenmesi gerekir. Protein, yağlarla en iyi savaş veren şeylerden biridir. Kahvaltının sağlam yapılması ve diğer öğünlerde de sebze ağırlıklı beslenme bölgesel diyetteki en iyi yöntemlerdendir. Kısa sürede sonuç alınır. Bölgesel diyetlerde temel kurallardan biride aç kalmadan diyet yapmaktır.
  Bölgesel Erime İçin Ekstra Uygulamalar


  Aç karnına her sabah bir bardak suyun içine birkaç damla limon sıkarak içmek daha tok kahvaltıya oturmayı sağlarken limon asidi göbek yağları ile savaşa girer. Yağlarla savaş veren limonlu su C vitamini katkısı ile de enerji verir. Yenen yemeklere koyulan pul biberde bölgesel zayıflama ve yağ yakmak için güçlü bir silahtır. Bölgesel diyetlerde sürekli kullanılması gereken ve karın yağları ile en iyi savaşı veren ürünlerden biride sirkedir. Düzenli sirke kullanımı içerisindeki yararlı asitlerle göbek yağlarını doğrudan hedef alır yapılan diyetle beraber kısa sürede sonuç alınmasını sağlar. Bu yöntemler egzersizlerle desteklendiğinde istenilen sonuç alınır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: Haz 17, 2017
 2. Maya

  Maya Sağlam üye

  Limon ,sirke,pul biber malesef...midem bunları kaldırmıyor...bana sadece mekik çekmek kalıyor ....o da doğumdan sonra...
   

Bu Sayfayı Paylaş