Hamileliğin son ayında sabah bulantıları

'Doğum Öncesi' forumunda Mercimek tarafından Tem 2, 2017 tarihinde açılan konu

1. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

İlk uc ay olan sabah bulantilari son ayda yeniden baslar mi? Yarin doktoruma da soracagim ama bir bilirdisilere de sorayim yasayan var mi? Hatta öğürme bile oluyor anlamadim :(

2. Havin

Havin Sağlam üye

Bende kokulardan dolayi midem bulanıyordu ve ögürüyodum ama sabah bulantilari olmuyodu.
    Bildigim kadariyla da normal bi durum seninki herkeste olmaz ama olan kisilerde var endişelenme yani
    Bu arada insallah saglikla bebeğini kucagina alirsin:)

Mercimek bunu beğendi.
  3. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

Havin bunu beğendi.
  4. Elif

Elif Yeni Üye

Kac haftalıksın bulantı kusma hala var bende ılk aylardan beri 38 haftalığım

Bilirdişi kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

34. Haftamdayim ama bir hafta önden gidiyormuş bebegimin gelişimi. Bende bulantilar kesilmişti 5. Aydan itibaren ama su son günlerde sabahlari midem bulanıyor. Ben midemin bos olmasina bagliyorum, bugun sorcam bakalim nedenmis

6. Elif

Elif Yeni Üye

Kullandığın ılaclardan da olabılır demır ılacı da yapıyor mesela benım de 2 hafta önden gıdıyor bu cuma sezeryan olabılırım

7. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

İnsallah sağlıkla alırsınız kucağınıza bebeginizi.

8. cankayu2013

cankayu2013 Aktif Üye

Bazı gebeliklerde görülen bi durum. Kimi ilk 4ay olur kimi 9ay boyunca devam eder kimide sizin gibi son aylarda tekrar başlar. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Benim TURKCELL T70 cihazımdan bilirdisi.com uygulamasıyla gönderildi.

Mercimek ve Bilirdişi bunu beğendi.
  9. Elif

Elif Yeni Üye

Benim 9 ay boyunca devam edenden işte

10. Pepiliii

Pepiliii Sağlam üye

Benimde ilk zamanlar bulantim cok oluyordu ama kusma yoktu. Ozellikle bazi kokulara karsı cok hassastim. En cok sevdigim parfumden bile tiksinmistim. Hala o kokuyu alsam yine midem bulanir. Sevmedigin kokular varsa onlardan uzak dur mercimek. Birde sabahlari yataktan kalkmadan evvel agzina bi kac tane tuzlu cubuk kraker at baya ise yariyor.

Bu Sayfayı Paylaş