1. Değerli üye adaylarımız, kayıt olurken yazdığınız mail adresinde onay maili gözükmüyor ise, spam veya gereksiz mail kutunuzu kontrol ediniz. Oradaysa maili işaretleyerek spam değil diyebilirsiniz.

Hamilelikte ayaklarda karıncalanma neden olur

'Doğum Öncesi' forumunda cansu tarafından Tem 1, 2017 tarihinde açılan konu

1. cansu

cansu Sağlam üye

Kizlar dogumuma cok az kaldi yedi sebiz hafta kadar. Cok sicak biliyorsunuz ki. Ayakalrim alti fena yaniyor ve karincalaniyor. Yaza denk geldiginden mi anlamadım. Sizce kötü birsey mi ayak karincalanmasi sismesi ve yanması

2. Pepiliii

Pepiliii Sağlam üye

Cansu ben hamileligimde bahsettigin gibi bir karincalanma yasamamistim. Bunu doktoruna bir danis istersen. Ama sisme her hamileligin son döneminde oluyor galiba benim ayaklarim dogum yaptiktan sonra cok sismisti. Onuda bol bol uzanarak gecirirsen sayet cabuk iniyor.yoksa inmesi baya uzun zaman aliyor.Allah yardimcin olsun :)

3. Birdost

Birdost Sağlam üye

Tabi ki yaza denkgeldigi için de olabilir. Ben de hic yaşamadim ayaklarda karincalanma ve yanma.sadece sislik yaşadım son haftalarda.Kilo alımı fazla ise de yanma ve karıncalanmalar olur e haliyle ayakların üstüne yük fazla biniyor.sismesi son haftalar da gayet normal.tuzludan uzak dur.

Benim SM-N9000Q cihazımdan bilirdisi.com uygulamasıyla gönderildi.

4. Pepiliii

Pepiliii Sağlam üye

Dogumdan sonra cok su icmekte ayaklarda şişlik yapıyor. Doktorum bana bol su iç demisti ama su ićtikce daha fazla şisme oldu bende..

Bu Sayfayı Paylaş