1. Değerli üye adaylarımız, kayıt olurken yazdığınız mail adresinde onay maili gözükmüyor ise, spam veya gereksiz mail kutunuzu kontrol ediniz. Oradaysa maili işaretleyerek spam değil diyebilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Hamilelikte kuru öksürük

'Doğum Öncesi' forumunda cansu tarafından Haz 9, 2017 tarihinde açılan konu

1. cansu

cansu Sağlam üye

Kizlar gecen hafta kontrolum vardı. Az bi enfeksiyon icin ilac verdi doktorum bunun harici bisey demedi. Ama bebegi incelerken öksürük ve balgam var mi diye sordu. Gıcık gibi arada gelen bi öksürük olmuştu birkac gün oncesinde ama herhalde bu soylenecek derecede bir öksüruge girmez diye demedim.
    Ama arada sebepsiz boş bir öksürük geliyor. Kontrolum de 19. Da ayın. Son aylarda öksürük olur yaziyor...neden acaba?

2. Maya

Maya Sağlam üye

Her hamilelik gerçekten kişiye özgü...öksürüğü ilk defa duydum...geçmiş olsun...çok öksürürsen mutlaka doktora danış...

3. Havin

Havin Sağlam üye

Ben ilk defa duyuyorum bunu doktoruna en kisa sürede danismalisin

4. Havin

Havin Sağlam üye

Ben ilk defa duyuyorum bunu doktoruna en kisa sürede danismalisin

5. Mrv

Mrv Üye

Ben 4 aylık hamileyken kuru öksürük başladı ic hastaliklari doktoruna gittim astım olabilir dedi ilaç verdi bi faydası olmadı. öksürük için kim nederse denedim sabahlari ozellikle cok kötü oluyordum doktorum hatta erken dogum olabilir dedi oksurukden dolayi Doğuma kadar devam etti şükür zamaninda doğumum oldu şimdi iyiyimmm:)

Son düzenleme: Haz 13, 2017
    Sevimli bunu beğendi.
  6. Semra

Semra Aktif Üye

Demek ki her bünyede farklı sonuçlar verebiliyormuş. Allah bir daha vermesin.

Bu Sayfayı Paylaş