1. Değerli üye adaylarımız, kayıt olurken yazdığınız mail adresinde onay maili gözükmüyor ise, spam veya gereksiz mail kutunuzu kontrol ediniz. Oradaysa maili işaretleyerek spam değil diyebilirsiniz.

Kaşık biberon mu normal biberon mu

'Doğum Öncesi' forumunda Mercimek tarafından Haz 9, 2017 tarihinde açılan konu

1. Mercimek

Mercimek Sağlam üye

Hanımlar doğumuma zamaninda gelirse insallah iki ay gibi bir süre kaldi.
    Yeni doğum yapan annelere bakıyorum genelde de okuduğum kadarıyla hemen süt gelmeme durumu olabiliyor. Bebegin de sarılık olmamasi icin süt icmesi gerekiyor. Simdi ben bu ihtimali düşünerek bebeğime biberon verip zorluk cekmek istemiyorum. Ama bebegin de doymasi gerekir. Acaba direkt doğum cantam için kaşık biberon mu alsam... ? Allah yeni annelere yardım etsin.

2. Maya

Maya Sağlam üye

Ayın Ödüllü Dişisi

Kaşık biberon nasıl oluyor bilmiyorum ama süt gelmezse(inşallah gelir)kaşıkla ver mamayı...o zaman beslenir sarılık olmaz Allahın izniyle...biberona alışınca olmuyo...kendimden biliyorum.. ilk kaşıkla vermek de hiç aklımıza gelmedi kimse de uyarmadı.. ve ćok üzgünüm.. umarım sen böyle yaşamazsın...

3. Yeşil

Yeşil Editör

Screenshot_20170609-190833.png Sevgili Maya . Kaşık biberon tam da biberona alışmasın anne göğsünü emsin diye doktorlarin tavsiye ettigi bisey ben de nette gördüm ve okudum. Herkes ayni problemi yaşıyor malesef .. biberondan sonra meme reddi :( böyle bisey. Belki denemek istersin

Maya bunu beğendi.
  4. Havin

Havin Sağlam üye

Merhaba mercimek bence kaşık biberon daha mantikli hem biberona fazla alismamis olacak ilerde birakmasi icin zorlanmayacaksin

Bu Sayfayı Paylaş