in ,

Küçük Banyo Depolama Fikirleri

Banyo depolama fikirleri

İster tek başınıza, isterseniz de bir çocuk dolusu bir evde yaşayın, banyoda asla yeterli saklama alanı olmaz.  Banyonuzun genişliği nasıl olursa olsun,  bir banyoda ekstra depolama alanı yaratmanın 7 harika yolunu keşfedin.

1. Gömme dolaplar, alan kurtarıcıdır.

Özel gömme dolaplar, küçük bir banyoda bile maksimum depolama alanı sağlayabilir. Özel dolaplar standart dolaplardan daha pahalı olabilir, ancak banyodaki her santimin kullanım olanağı en üst seviyeye çıkarıldığında paranızın doğru yere harcandığından emin olacaksınız.

2. Depolama alanını en çok ihtiyaç duyulan yere yerleştirin.

Depolama alanının olması gereken en iyi yerde olmasının güzel ve yaratıcı yollarını bulun. Banyo dekorasyonunu planlayın ve doğru saklama alanını, en çok ihtiyaç duyacağınız alanın yakınlarına yerleştirin. En ideal birincil konum, küvetin arkasındaki duvardır. Burada bir tablo varsa, onu kaldırın ve evinizin en kullanışlı alanlarından birinde, pratik ve rahat bir kullanım elde edin.

3. Askı seçeneklerini değerlendirin.

Zemin alanı sınırlı olduğunda, depolama seçeneklerini duvarda kullanmayı deneyin. Böylece yalnızca depolama için ekstra alana sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda banyonuz da harika görünecek. Askılar ayrıca, yer bulamadığınız dekoratif unsurları kullanmanızı da sağlar.

4. Çok fonksiyonlu düşünün.

Banyonuzda boş alanlar varsa, farklı işlevleri birleştirin. Banyo dolabı ile çamaşır dolabını birleştirerek, daha fazla saklama alanına sahip daha geniş bir alan yaratabilirsiniz.

5. Dikey depolama seçenekleri.

Banyoda depolama ve saklama seçeneklerini düşününce, aklımıza genellikle yatay alanlar gelir. Çekmece içleri, raflar, banyo dolapları derken, küçük banyolar için harika bir depolama çözümü olan dikey saklama alanlarını gözden kaçırıyoruz. Uzun kutuları saklamak için banyoda harika bir kullanım alanı yaratır.

6. Depolama mobilyaları.

Banyo tezgahları oldukça yaygındır ve işlevsel olabilirse, çok daha iyi olur. Birçok banyo tezgahı, şimdi düzenli olarak kullanılan küçük eşyalarınıza kolay erişim için depolama alanı ile birlikte gelir. Aynı anda hem düzenli hem de şık olmak için kesinlikle iyi bir seçim.

7. Her santim önemlidir.

En küçük duvarı bile ek depolama alanına dönüştürebilirsiniz. Ecza dolapları yer kazandırmak için banyoda harika bir depolama seçeneği oluşturur. Küçük banyo düzenlemeleri için siz de bu 7 harika öneriden yardım alabilirsiniz!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Comments

0 comments

Organik Saç Boyası Yapımı

Yok Gibi Makyaj Nasıl Yapılır?