in , ,

Yaza Yepyeni Ciltle Girin

Hanımların yaz mevsimi geldiğinde en büyük sorunlarından biri de cilt oluyor. Cildin parlamaması ve gergin durmaması nedeniyle kendini son derece kötü hisseden hanımlar için yapılması gereken birçok işlem var. Bu işlemleri yaparak yaza cildinizle damga vurun ve her ortamda parlayan bir cilt ile dolaşın. Yazın gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte güneş etkisini daha çok hissettirmeye başladı.

Güneş Kremini İhmal Etmeyin

Güneş kremi sürekli olarak ihmal edilen bir üründür. Bulunduğunuz ortamda sıcaklık ne olursa olsun mutlaka güneş kremi kullanmaya özen gösterin. Güneş kremleri sayesinde cildinizde güneş lekeleri oluşmayacak ve tüm yazı lekesiz bir cilt ile geçireceksiniz. Yüksek korumalı kremleri kullanmaya özen göstermelisiniz.

Su İçmeyi İhmal Etmeyin

Su içmek cildin her zaman taze görünmesini sağlayacaktır. Günde en az 2 litre su tüketen insanların daha gergin ve parlak bir cilde sahip olduğu bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Sürekli olarak su tükettiğinizde son derece sağlıklı cilt görünümüne sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Cildinizi Sık Sık Nemlendirin

Kuru ciltler kadar normal ciltlerinde nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Yüz güzelliği için nemlendirilmiş bir cilt şarttır. Kuru ciltlerin sürekli olarak mat görünmesi sizin de insanların içerisinde parlamanıza engel olacaktır. Bu nedenle güzel bir cilt için kaliteli nemlendiriciler kullanarak çok daha parlak bir cilt elde edebilirsiniz.

Cilt Kürleri İle Güzelleşin

Basit bir şekilde hazırlanan cilt kürleri sayesinde cildinizin ölü derisini yenileyebilir ve yaza daha sağlıklı bir cilt ile giriş yapabilirsiniz. Yağlı veya kuru tüm ciltler için farklı kür tarifleri bulunduğu için herkes kendi cilt yapısına uygun olarak işlem yapabiliyor. Kürler doğal ürünlerden hazırlandığı için cildinizde herhangi bir tahrişe sebebiyet vermiyor. Ancak bu konuda yeterince bilgi sahibi değilseniz bir güzellik uzmanından da yardım alabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Comments

0 comments

Dukan Diyeti Nasıl Yapılır?

Gebelikte Baş Ağrısının Sebepleri